تیر 93 - چشمه دانش
سفارش تبلیغ
صبا ویژن

برای نمایش / عدم نمایش پیام های ارسالی در پارسی یار اینجاکلیک کنید

  • + در پی در خواست کاربر گرامی گشت ارشاد که فرموده بودند: حاجی میشه واسه رخ ماهم یک شعر بگی ؟؟ گشت ارشادی و از روی گلت دل ها مات....شه شطرنج به آستان رخت بارها مات
  • + رخت خود را جمع ز پارسی یار کرده بودم بساط خود را پهن در تلگرام کرده بودم مهندس آمد و گفتا که نسناس فراموشکار روزهای آس و پاس بیا در دست خود گیر این یک رباط است پیام از دور بفرست نوعی انعکاس است منم توبه ز کار خویش کردم بساطم را به پارسی پهن کردم خداوند به حق هشت و چارت زما بگذر شتر دیدی ندیدی چشمه دانش تقدیم به مهندس فخری زید عزه
  • + آیت الله ابوالقاسم علیدوست: امام خمینی قدس سره شعار اصلی خود را بر رفتن شاه متمرکز کردند. امام رأس هرم قدرت پهلوی را نشانه گرفته بود و به خوبی بر این امر واقف بودند که با رفتن شاه، رژیم پهلوی نیز خواهد رفت. امام خمینی قدس سره برای پشتوانه نظریه «شاه باید برود » به شعارهای مردم استناد می کردند و می فرمودند:الآن تمام مردم ایران از بزرگ و کوچک شعارشان بر رفتن شاه است.
  • + آیت الله سید علی حسینی آملی: تمام مشکلات جامعه بشری به خاطر این است که از خواسته فطرت خود دور مانده‌اند. ما اگر به وجدان خودمان برگردیم بیدار می‌شویم.
  • + رمز إحرام رمز احرام این است که که کاری را که دیگران به مجرد وفات با تو می کنند تو با خود بنما! لباس ها را در آور، غسل کن، کفن بپوش، تسلیم ربّ شو، حزین باش و آماده فاصله گرفتن از عادات ترک مأنوس ها ، خائف و امیدوار باش.
  • + آیت الله علیدوست: دنیای امروز در شرایطی است که چه مسلمان و چه غیر مسلمان بیش از هر زمان دیگر احتیاج به رفتار فاطمی دارد و هرچه که زمان پشت سرگذاشته می‌شود این احتیاج بیشتر می‌شود که ما به الگویی همچون حضرت زهرا(س) نیازمندیم.
  • + .
  • + چندی است چو عبد یاغی گشتم با جرم و جنایت باغی گشتم با لطف خدا و ابواب نجاب از بی راه ها بازیافتی گشتم **************** سرهم بندی از چشمه دانش
  • + بنده عمریست که به تشییع بدن مشغولم بر لبم حوقله و به ذکر حق مشغولم بعد مرگم چه هراس ز آمبولانس و تشییع بنده عمریست که به تشییع بدن مشغولم سروده جشمه دانش اسفند 1394 ************* حوقله در زبان عربی مخفف لا حول و لا قوة الا بالله است.

طراحی این قالب توسط امیرحسین قدرتی انجام شده است


     
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

              آماربازدید:

              امروز: 33

              دیروز: 65

              کل: 334831

Haddade Adel
Haddade Adel
مدیریت ساختار چاپ فرستادن به ایمیل
تاریخ:93/4/21---ساعت: 10:18 صبح

یکی از شاخصه های مدیریت صحیح یک نهاد دقت در تنظیم ساختار آن است . و یکی از اصول ساختار یندی نهادها عبارت است از اینکه زیر مجموعه هایی برای هر نهاد معین شود که آن نهاد توان هضم آن زیر مجموعه را داشته باشد نه آنکه به وزان نهاد یا پیشرفته تر از او باشد، این مهم در زمان نقشه کشی و ساختار بندی بدیهی می نماد و علی الاصول رعایت می شود اما بزنگاه اجرای آن زمانی است که در فرآیند کار می افتیم و فعالیت خوب  یا فراتر از اختیار زیر مجموعه ای این ناهمسویی را به وجود می آورد، در این جاست که مدیر سریعا باید وارد عمل شود و عدل را در ساختار پیاده کند و گرنه نهاد با زیر مجموعه هایش حالت رقابت پیدا می کند و این رقابت موجب می شود که از نیروی خود جهت متوقف کردن فعالیت قوی زیر مجموعه استفاده کند و یا اگر فعالیت زیر مجموعه برون از اندازه تعریف شده برای اوست،به قسمت های دیگر آسیب می زند لذا هرچه سریع تر باید کنترل شود. این نکته را براساس تجربه کاری ثبت کردم به این امید که شاید روزی کارگر افتد.


 
مطالبه از قوه قضائیه چاپ فرستادن به ایمیل
تاریخ:93/4/6---ساعت: 10:43 صبح

باسمه تعالی
مسئله بی احترامی ها و ناسزاهاگویی هایی که در صفحات شخصی بازیکنان فوتبال یا داور و هرانسان دیگری توسط برخی راه افتاده  هم گناه است و هم جرم است باید از طریق قوه قضائیه پیگیری شود
این امور آبروی فرهنگ ایران را در سطح جهان می برد و احتمال هم دارد که یک گروه باشند که برای از بد جلوه دادن ما این کار را جدی پیگیری می کنند دشمن که کم نداریم باید پیگیری این مهم را از قوه قضائیه مطالبه کنیم.
اسلام به ما یاد داد که حرمت مومن از حرمت کعبه بالا تر است.

بنده از دروازه بان غیور و خوش استعداد تیم ملی کمال تشکر و قدر دانی را دارم .

حقیقی در صفحه شخصی فیس بوکش نوشت

سلام دوستان

یکمی باهاتون حرف دارم !

اول : ما همه ی تلاشمون رو کردیم، ولی نشد!

دوم : مرسی از اونایی که مارو حمایت کردن، واقعا دمشون گرم

ادامه مطلب...

 
Haddade Adel
Haddade Adel