مهر 93 - چشمه دانش
سفارش تبلیغ
صبا ویژن

برای نمایش / عدم نمایش پیام های ارسالی در پارسی یار اینجاکلیک کنید

  • + در پی در خواست کاربر گرامی گشت ارشاد که فرموده بودند: حاجی میشه واسه رخ ماهم یک شعر بگی ؟؟ گشت ارشادی و از روی گلت دل ها مات....شه شطرنج به آستان رخت بارها مات
  • + رخت خود را جمع ز پارسی یار کرده بودم بساط خود را پهن در تلگرام کرده بودم مهندس آمد و گفتا که نسناس فراموشکار روزهای آس و پاس بیا در دست خود گیر این یک رباط است پیام از دور بفرست نوعی انعکاس است منم توبه ز کار خویش کردم بساطم را به پارسی پهن کردم خداوند به حق هشت و چارت زما بگذر شتر دیدی ندیدی چشمه دانش تقدیم به مهندس فخری زید عزه
  • + آیت الله ابوالقاسم علیدوست: امام خمینی قدس سره شعار اصلی خود را بر رفتن شاه متمرکز کردند. امام رأس هرم قدرت پهلوی را نشانه گرفته بود و به خوبی بر این امر واقف بودند که با رفتن شاه، رژیم پهلوی نیز خواهد رفت. امام خمینی قدس سره برای پشتوانه نظریه «شاه باید برود » به شعارهای مردم استناد می کردند و می فرمودند:الآن تمام مردم ایران از بزرگ و کوچک شعارشان بر رفتن شاه است.
  • + آیت الله سید علی حسینی آملی: تمام مشکلات جامعه بشری به خاطر این است که از خواسته فطرت خود دور مانده‌اند. ما اگر به وجدان خودمان برگردیم بیدار می‌شویم.
  • + رمز إحرام رمز احرام این است که که کاری را که دیگران به مجرد وفات با تو می کنند تو با خود بنما! لباس ها را در آور، غسل کن، کفن بپوش، تسلیم ربّ شو، حزین باش و آماده فاصله گرفتن از عادات ترک مأنوس ها ، خائف و امیدوار باش.
  • + آیت الله علیدوست: دنیای امروز در شرایطی است که چه مسلمان و چه غیر مسلمان بیش از هر زمان دیگر احتیاج به رفتار فاطمی دارد و هرچه که زمان پشت سرگذاشته می‌شود این احتیاج بیشتر می‌شود که ما به الگویی همچون حضرت زهرا(س) نیازمندیم.
  • + .
  • + چندی است چو عبد یاغی گشتم با جرم و جنایت باغی گشتم با لطف خدا و ابواب نجاب از بی راه ها بازیافتی گشتم **************** سرهم بندی از چشمه دانش
  • + بنده عمریست که به تشییع بدن مشغولم بر لبم حوقله و به ذکر حق مشغولم بعد مرگم چه هراس ز آمبولانس و تشییع بنده عمریست که به تشییع بدن مشغولم سروده جشمه دانش اسفند 1394 ************* حوقله در زبان عربی مخفف لا حول و لا قوة الا بالله است.

طراحی این قالب توسط امیرحسین قدرتی انجام شده است


     
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

              آماربازدید:

              امروز: 27

              دیروز: 65

              کل: 334825

Haddade Adel
Haddade Adel
دومین نشست تخصصی « ادبیات عرب در حوزه های علمیه؛ هست ها و بایدها چاپ فرستادن به ایمیل
تاریخ:93/7/27---ساعت: 4:27 عصر

دومین نشست تخصصی « ادبیات عرب در حوزه های علمیه؛ هست ها و بایدها» به همت کانون ادبیات عرب و در راستای توان افزایی مدیریتی طلاب در عرصه ادبیات عرب برگزار می‌شود.

 

بر اساس این گزارش، استاد حسینی کمال آبادی، مدیر کانون‌های علمی معاونت پژوهشی مدرسه علمیه معصومیه با موضوع «فلسفه ادبیات عرف معیار» و استاد حسین شهرخرقانی، مدیر مرکز زبان معصومیه با موضوع «ضرورت مکالمه و نویسندگی به زبان عربی»   سخنرانان این نشست تخصصی هستند.

 

گفتنی است، دومین نشست تخصصی « ادبیات عرب در حوزه های علمیه؛ هست ها و بایدها» فردا سه‌شنبه 29 مهرماه از ساعت 16 در رواق اندیشه علامه امینی ره (اتاق کارگاه‌ها) واقع در طبقه اول ساختمان شهید بهشتی مدرسه علمیه معصومیه برگزار می‌شود.

/ پایان خبر /


 
نشست جایگاه شناسی نظام آموزشی حوزه علمیه در پیوند با اهداف روحان چاپ فرستادن به ایمیل
تاریخ:93/7/22---ساعت: 9:12 صبح

مدیر کانون‌های علمی معاونت پژوهشی معصومیه:
ضرورت تحول در نظام آموزشی بهانه‌ای برای کم‌کاری طلاب نباشد
خبرگزاری رسا ـ مدیر کانون‌های علمی معاونت پژوهشی مدرسه علمیه معصومیه(س) در بررسی جایگاه نظام آموزشی حوزه در پیوند با اهداف روحانیت، گفت: بی تردید نظام آموزشی حوزه نیازمند تحول است؛ اما این دلیل نمی شود طلاب کم کاری کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، حجت الاسلام سیدمرتضی حسینی کمال آبادی، مدیر کانون های علمی معاونت پژوهشی مدرسه علمیه معصومیه(س)، عصر دیروز در نشستی علمی به بررسی جایگاه نظام آموزشی حوزه در پیوند با اهداف روحانیت پرداخت و اظهار داشت: در بررسی این موضوع باید ابتدا اهداف روحانیت نبیین شود.

وی در شرح این اهداف گفت: زیر بنای همه مسائلی که در این صنف وجود دارد تهذیب نفس است؛ بر همه مسلمانان به ویژه کسانی که طلبه حوزه علمیه هستند و می خواهند عالی ترین مقصد را بپیمایند لازم است در این زمینه تلاش کنند.

ادامه مطلب...

 
نشست جایگاه شناسی نظام آموزشی حوزه در پیوند با اهداف روحانیت چاپ فرستادن به ایمیل
تاریخ:93/7/13---ساعت: 12:26 صبح

نشست جایگاه شناسی نظام آموزشی حوزه در پیوند با اهداف روحانیت 

با سخنرانی استاد حسینی کمال آبادی (مدیر کانون ها)
از طرف کانون های علمی پژوهشی مدرسه علمیه معصومیه برگزار می شود.

 
Haddade Adel
Haddade Adel